Home / ogłoszenia i inne / Intencje Mszalne

15 MAJA 2022 r.

PONIEDZIAŁEK 16 maja
Uroczystość św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski i naszej Parafii

09.00. + Józefa Jasińskiego w 8 rocznicę śmierci; Natalię, Józefa Krysztofinskich; Zmarłych z rodzin Jasińskich i Wacławskich. (Po Mszy Świętej – Nabożenstwo majowe)

18.00. Uroczysta Msza Święta odpustowa ku czci św. Andrzeja Boboli, koncelebrowana, pod przewodnictwem JE Ks. Bpa Andrzeja Przybylskiego wraz z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania. Intencje mszalne:

• W intencji Parafian – Żywych i Zmarłych – Ks. Biskup.
  • W intencji Bierzmowanych o dojrzałą i mężną wiarę – Ks. Dziekan
  • W Intencji Dzieci Komunijnych o wytrwanie w przyjaźni z Panem Bogiem  – Ks. Wicedziekan.

WTOREK  17 maja

17.30. – Nabożeństwo majowe.

18.00. + Ewę i Wiesława Falendrów; Zmarłych z rodzin Falendrów i Mrozów.

ŚRODA 18 maja

17.30. – Nabożeństwo majowe.

18.00. – Msza święta do NMP Nieustającej Pomocy  w intencjach: pokoju w Ukrainie, o dar wiary i pobożności dla całej Parafii;  o łaskę nawrócenia dla Osób religijnie obojętnych i  uzależnionych od alkoholu oraz innych używek w naszych Rodzinach;  za Osoby starsze wiekiem i chore w naszych Rodzinach, a także za Zmarłych:

+ Zofię Ścigała od Zakładu Pogrzebowego „Chabinowscy”.

+ Henryka Jasińskiego od Pracowników Centrum Rozwoju Edukacji Wojewodztwa Łódzkiego w Sieradu.

+ Danielę Chojnowską od Zakładu Pogrzebowego „Sotowski”.

+ Ryszarda Majdę od Zofii Krawa.

+ Zygmunta Wiernika od bratowej Renaty

+ Adama Krawczyka od wnuczki Kamili z Narzeczonym.

+ Krystynę i Tadeusza Wężyków.

+ Leokadię Zach.

CZWARTEK 19 maja

17.30. – Nabożeństwo majowe.

18.00.+ Pelagię Kozłowską w 10 rocznicę śmierci.

PIĄTEK 20 maja

17.30. – Nabożeństwo majowe.

18.00. – Msza Święta o Bożym Miłosierdziu za Zmarłych polecanych w rocznych wypominkach i za Zmarłych w ostatnim czasie (od Uczestników pogrzebów): + Mieczysława Sotowskiego, + Józefę Wiśniewską, + Zofię Ścigała, + Henryka Jasińskiego, + Zygmunta Wiernika, + Adama Krawczyka.

SOBOTA  21 maja

17.30. Nabożeństwo majowe.

18.00. + Jadwigę Buchla w 19 rocznicę śmierci.

NIEDZIELA  22 maja
VI Niedziela Wielkanocy

08.00. + Marię, Mariannę, Józefa Stempniów; Anielę, Aleksandra Gwiazdów; Mariannę, Franciszka Perków; Jana Początek. (Po Mszy Świetej  nabożeństwo majowe)

10.00. Rocznica I Komunii Świętej. Msza św. w intencji Dzieci, Ich Rodzin oraz zaproszonych Gości.

11.30. + Irenę Pacholik; Janinę, Franciszka Pacholików; Zmarłych dziadków: Pacholików, Stępniów, Wróblewskich i Ulasów.