Witamy na stronie naszej parafii | tel: +48 515 532 934 | parafiamaslowice@gmail.com

PROPOZYCJE DUCHOWEJ FORMACJI I ZAANGAŻOWANIA SIĘ W ŻYCIE PARAFII 2022- 2023

Home / ogłoszenia i inne / PROPOZYCJE DUCHOWEJ FORMACJI I ZAANGAŻOWANIA SIĘ W ŻYCIE PARAFII 2022- 2023
295 wyświetleń
PROPOZYCJE DUCHOWEJ FORMACJI I ZAANGAŻOWANIA SIĘ W ŻYCIE PARAFII 2022- 2023

PROPOZYCJE DUCHOWEJ FORMACJI I ZAANGAŻOWANIA SIĘ   W ŻYCIE PARAFII 2022- 2023

 

ZAPRASZAMY:

a) Dziewczynki – chcące ubogacić liturgię (Msze święte i nabożeństwa) swoim śpiewem –  na próby Chórku, prowadzonego przez pana organistę Marka. Proszę zgłaszać się bezpośrednio  do pana Organisty;

b) Chłopców, chcących służyć przy ołtarzu i uczestniczyć w LSO. Proszę zgłaszać się do ks. Proboszcza.

c) Panie i Panów, chcących ubogacić Liturgię poprzez posługę lektora. Proboszcz pomoże przygotować się merytorycznie i praktycznie do pełnienia tej funkcji. Zgłaszamy się do ks. Proboszcza.

d) Osoby (Dzieci, Młodzież, Dorośli) – pragnące wspólnie poznawać Biblię (wspólnie czytać Ją, rozumieć i modlić się Nią) – do uczestnictwa w Kręgu Biblijnym. Zgłaszamy się do Proboszcza w tym tygodniu. W zależności od ilości Osób i Ich wieku, zostanie podjęta decyzja, co do charakteru tego Kręgu i pierwszego spotkania na plebanii.

e) Uczniów klas VII i VIII oraz te dorosłe Osoby, które z różnych powodów nie przyjęły sakramentu bierzmowania, a pragną to uczynić, do uczestnictwa w formacji intelektualno-duchowej, której pomaga realizacja programu zawartego w Dzienniczku kandydata do bierzmowania.

f) Chłopców i Mężczyzn, którzy chcą codziennie odmawiać jeden dziesiątek Różańca i stworzyć męską Żywą Różę Różańca Świętego. Chętni zgłaszają chęć swojego udziału u ks. Proboszcza.

g) Osoby, które mają jakieś realne, duszpasterskie propozycje służące rozwojowi duchowemu nas wszystkich, zgłaszają swoje propozycje u ks. Proboszcza.