10 NIEDZIELA ZWYKŁA
07 czerwca 2026 r.
PONIEDZIAŁEK 08 czerwca
Wspomnienie św. Jadwigi Królowej
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa + procesja eucharystyczna wokół kościoła.
18.00 + Mariannę Gradowska od koleżanki Maryli Gmyrek.
WTOREK 09 czerwca
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa + procesja eucharystyczna wokół kościoła.
18.00 + Stanisławę Praszczyk i Annę Szymot.
ŚRODA 10 czerwca
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa+ procesja eucharystyczna wokół kościoła.
18.00 – Msza święta do NMP Nieustające Pomocy w intencjach: pokoju w Ukrainie i w Ziemi Świętej, o dar wiary i pobożności dla całej Parafii; o łaskę nawrócenia dla Osób religijnie obojętnych; o wyzwolenie z nałogu alkoholizmu oraz innych używek w naszych Rodzinach; za Osoby starsze wiekiem i chore w naszych Rodzinach; o powrót do zdrowia i pełni sił dla: ks. Józefa Błasińskiego, Mariusza, Anny o potrzebne łaski dla Lucyny i jej Rodziny; oraz za Zmarłych:
+ Grzegorza Kolanka od Katarzyny Pietrzak z Dziećmi.
+ Wandę Falender od ks. Proboszcza.
+ Romana Gradowskiego od Waldemara Kluski z Wielunia.
+ Eugeniusza Błaszczaka od szwagra Zenona.
+ Mariannę Gradowską od sąsiadów Kucharków.
+ Cecylię Woźniak w 10 rocznicę śmierci oraz za Zmarłych z rodzin Woźniaków i Gmyrków od Męża Franciszka z Rodziną.
+ Jana Majdę w 8 rocznicę śmierci, Stefanię Majda w 2 rocznicę śmierci; Ryszarda, Zofię, Jana Majdów; Józefa, Andrzeja Kokotów; Adama, Jadwigę Werbickich; Stanisława, Helenę Królów.
+ Helenę i Feliksa Stępińskich od ks. Proboszcza.
CZWARTEK 11 czerwca
Zakończenie oktawy Uroczystości Bożego Ciała
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa + procesja eucharystyczna wokół kościoła.
18.00 + Grzegorza Kolanka od rodziny Torchałów.
Na zakończenie Mszy św. poświecenie wianków z ziół i kwiatów.
PIĄTEK 12 czerwca
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
20.00 + Grzegorza Kolanka od Agnieszki i Jarosława Stępniów. Po Mszy świetej nabożeństwo czerwcowe z aktem ofiarowania Parafian Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
SOBOTA 13 czerwca
Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
15.00 – Msza ślubna Natalii i Damiana.
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 + Zenona Zagraja od kuzynek Krystyny, Teresy, Małgorzaty z Rodzinami.
11 Niedziela Zwykła 14 czerwca
08.00 – Msza Święta za Parafian od ks. Proboszcza.
10.00 + Jerzego Wątrobę w 2 rocznicę śmierci; Mariannę, Władysława, Andrzeja Wątrobów; Stanisławę, Józefa Śmiałków; Stefanię i Stanisława Kaczmarków.
11.30 + Bronisławę, Andrzeja Pawełczyków;Zdzisławę i Bonawenturę Ulfików; Lucjana, Helenę Niezgodów; Władyslawa Krysztofińskiego.