Home / ogłoszenia i inne / Intencje Mszalne
5 133 wyświetleń

NIEDZIELA  21 kwietnia 2024 r.

Niedziela Dobrego Pasterza

Tydzień Modlitw o Powołania

PONIEDZIAŁEK 22 kwietnia

18.00. + Andrzeja Muszyńskiego od siostrzenicy Kamili z Rodziną i rodziny Zająców.

WTOREK 23 kwietnia
Uroczystość św. Wojciecha, bpa męczennika – Patrona Polski

18.00. + Ryszarda Stępnia w 5 rocznice śmierci od córek Bożeny i Kariny z Rodzinami.

ŚRODA 24 kwietnia

18.00. – Msza święta do NMP Nieustającej Pomocy w intencjach: pokoju  w Ukrainie i w Ziemi Świętej, o dar wiary i pobożności dla całej Parafii; o łaskę nawrócenia dla Osób religijnie obojętnych; o wyzwolenie z nałogu alkoholizmu oraz innych używek w naszych Rodzinach; za Osoby starsze wiekiem i chore  w naszych Rodzinach; o pomyślny przebieg leczenia i powrót  do zdrowia dla Marty, pewnej Osoby, dla Andrzeja; o zdrowie dla Ministrantów; o potrzebne łaski dla małżonków Magdy i Mariusza, oraz za Zmarłych:

+ Bogdana Bednarka od Żony z Rodziną.

+ Stanisława Falendra od rodziny Falendrów.

+ Annę Idzikowską od ks. Proboszcza.

+ Eleonorę Różańską od Druhów Strażaków z OSP w Masłowicach.

+ Andrzeja Muszyńskiego od siostrzenicy Elwiry z Rodziną.

+ Piotra Pietrzaka od rodzin Szymańskich i Włodarczyków.

+ Bronisławę Pawełczyk od Zakładu Pogrzebowego Hades.

+ Wandę Dawid od rodzin Wiśniewskich z Masłowic i Skrzynna.

+ Teresę Marciniak od Zakładu Pogrzebowego „Chabinowscy”.

+ Leszka Giedę od chrześnicy Aldony i rodziny Sobczyków.

+ Józefa Stempnia od synowej Doroty.

CZWARTEK 25 kwietnia
Święto św. Marka, Ewangelisty

18.00. + Jarosława Cieślika od Mamy z Rodziną.

PIĄTEK  26 kwietnia

18.00. + Stefana Pawłowskiego w rocznicę śmierci.

SOBOTA 27 kwietnia

17.00. –  O Boże błogosławieństwo i opiekę NMP oraz Patronów Parafii dla Władysławy i Zbigniewa z okazji 50 rocznicy ślubu.

18.00. + Piotra Pietrzaka od rodzin Krzemianowskich i Rezlerów.

NIEDZIELA  28 kwietnia
V Niedziela Wielkanocna

08.00. + Jadwigę i Kazimierza Domagałów, Antoniego Domagałę, Arletę Domagała; Marię Janus; Tomasza i Helenę Kucharków.

10.00. + Kazimierę, Piotra, Józefę, Andrzeja Dudaczyków; Juliannę, Walentego Krysztofińskich; Józefę, Antoniego Kozików.

11.30. Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP oraz Patronów Parafii dla Kazimiery i Stanisława z okazji 80 rocznicy urodzin i 58 rocznicy ślubu.