Witamy na stronie naszej parafii | tel: +48 515 532 934 | parafiamaslowice@gmail.com

PARAFIALNY KONKURS MUZYCZNY ZAŚPIEWAJ DLA MARYI Komunikat nr 2

Home / ogłoszenia i inne / PARAFIALNY KONKURS MUZYCZNY ZAŚPIEWAJ DLA MARYI Komunikat nr 2
427 wyświetleń
PARAFIALNY KONKURS MUZYCZNY ZAŚPIEWAJ DLA MARYI Komunikat nr 2

Już 17 maja bieżącego roku będziemy gościć w naszej Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Masłowicach Matkę Bożą w kopii Ikony Jasnogórskiej. Z racji tej niezwykłej i historycznej okazji – aby jak najlepiej przygotować się do tych wydarzeń – zachęcamy do udziału w Konkursie muzycznym „Zaśpiewaj dla Maryi”.

Konkurs jest adresowany do Dzieci i Młodzieży (ze szkół podstawowych) z terenu Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Masłowicach.  Każdy Uczestnik przygotowuje dwie pieśni: tradycyjną pieśń maryjną oraz dowolną piosenkę maryjną.

Zgłaszanie Kandydatów dokonuje się przez złożenie formularza Zgłoszenia (pobierz), w dniach od 15 do 20 kwietnia.

Przesłuchanie Wykonawców odbędzie się dnia 26 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Masłowicach, w godzinach od 9.00. – 11.00.  W trakcie Konkursu pan Dyrektor Janusz Jasiński przybliży historię Obrazu MB Częstochowskiej oraz Jego peregrynacji, a ksiądz Proboszcz Mariusz Sztaba zaprezentuje teologiczną istotę  tego wydarzenia.

Skład Jury Konkursu tworzą następujące Osoby:  Aleksandra Sobańska, Sławomir Gunerka. Arlena Krzemińska. Wykonawcą akompaniuje Marek Walczak. Jury może przyznać: nagrodę Grand Prix, I, II i III miejsca.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU